Kniha o Ceste hrdinov SNP

Kniha o Ceste hrdinov SNP

Či som plánoval napísať knihu o mojej upravenej Ceste hrdinov SNP? Vôbec nie. Nemal som to v pláne a z toho dôvodu som si nerobil ani podrobné poznámky. Až po nejakom čase a možno na nejaký externý podnet ma napadlo spísať zážitky z cesty. Nepasujem sa do pozície spisovateľa a určite to nebude najlepšie literárne dielo, ktoré ste kedy čítali. Je to moje vyjadrenie pohľadu na absolvovanú cestu a môže slúžiť ako pomocka pre všetkých, ktorí chcú podobnú cestu absolvovať.

Pôvodne som to plánoval vydať v knižnej forme a rukopis som ponúkol vydavateľstvám. Keďže to neprijali na knižné vydanie, chvíľu mi to ležalo v šuplíku. Minimálne posledné dva roky je trh presýtený informáciami ohľadom Cesty hrdinov SNP, už to vyskakuje aj z televízora. Je pravda, že moja cesta bola troška odlišná a o trochu dlhšia, ale podstata ostáva rovnaká. Až koncom roka 2022 ma napadlo to vydať aspoň elektronicky. Aby som to skrátil, oslovil som Publico a s ich pomocou sa mi to podarilo vydať aspoň elektronicky.

Ako celý tento cestovateľský blog, ani táto kniha nie je postavená na myšlienke zarobiť. Nepredpokladám, že sa vrátia náklady a ešte uvidím, aké budú poplatky a dane. Cena je povedal by som ľudová a v konečnom dôsledku, elektronickú verziu si môžete zobrať aj na samotnú cestu. Netreba zabudnúť, že moja cesta je kombinácia Cesty hrdinov SNP a Východokarpatskej magistrály a kniha vhodne dopĺňa články publikované na mojom blogu.

Kniha o ceste hrdinov SNP
Kniha o ceste hrdinov SNP a nielen o nej

Kde ju kúpiť?

Ako znel niekedy reklamný slogan, v každom dobrom kníhkupectve. Stiahnuť si ju do svojej čítačky, alebo mobilu vo formáte EPUB, MOBI môžete v nasledujúcich kníhkupectvách:

Gorila: https://www.gorila.sk/detail/1830399/1000km-Slovenskom-po-cervenej

Martinus: https://www.martinus.sk/?uItem=1830399

Panta Rhei: https://www.pantarhei.sk/445128-1000km-slovenskom-po-cervenej-milan-marko-polo

Kniha o ceste hrdinov SNP
Kniha o ceste hrdinov SNP

Postupne by mala pribudnúť v kníhkupectvách Artfórum, Bux, iBookstore.

Je len na Vás, ktoré kníhkupectvo si vyberiete, cena je všade rovnaká 6,99€.

Ďakujem za každé stiahnutie, odkaz, zdieľania a lajkovanie.

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.